مرجع ماشین آلات صنعت چوب

شما بااستفاده از این سایت می توانید به راحتی از آخرین اطلاعات در زمینه ماشین آلات صنعت چوب مطلع گردید

ماشین آلات خراطی

معرفی و نحوه عملکرد ماشین خراطی

با استفاده ازماشین خراطی میتوان چوب را گرد کرد و به شکلهای مختلف درآورد. که در ساخت پایه و اجرا دکور چوبی مورد استفاده قرار میگیرد. عموماً ماشین های خراطی را به 3 دسته تقسیم بندی میکنند:

الف) ماشین خراطی ساده

ب) ماشین خراطی کپی تراش دستی و یا اتوماتیک

ج) ماشین خراطی cnc

دستگاه خراطی برنا ابزار طوس مدل نگارین

بسیاری از کارهای خراطی برروی سطوح دوار انجام می گیرد. بعنوان مثال پایه ها و ستونهای ساده از این جمله اند. تراش این نوع قطعات فقط از طریق چرخاندن قطعه کار و انجام خراطی برروی آنها امکانپذیر است. دستگاه سی ان سی مدل نگارین برای این منظور طراحی شده است و قابلیت انجام همزمان خراطی cnc با سرعت بسیار بالا برروی چندین قطعه کار همزمان را خواهد داشت. عرض دستگاه و تعداد تیغهای خراطی در این دستگاه بر حسب نیاز مصرف کننده طراحی و ساخته می‌شود. شایان ذکر است قیمت این دستگاه از دستگاه سی ان سی منبت بسیار کمتر میباشد ولی سرعت بسیار بالاتری در فرآیند خراطی دارد. میز این دستگاه بصورت متحرک است و جای کمتری نسبت به مدلهای قبلی میگیرد و بستن و بازکردن کار بر روی آن آسانتراست.

مکانیزم حرکتی در محورهای XY دنده شانه مورب و در محور Z بال اسکرو

نوع موتورهای حرکتی سروو موتور

دینام گرداننده مجزا بر روی هر سه نظام

ابعادکارگیر 120*120*1100 میلیمتر(قابل افزایش درصورت سفارش)

4 یا 8 کله همزمان

نرم افزار فارسی اختصاصی با یادگیری آسان

منبع: وودینر

[ بازدید : 323 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ جمعه 17 آذر 1396 ] [ 11:23 ] [ نادری ]

[ ]

ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس دانلود آهنگ جدید دانلود تک آهنگ انجام پروژه متلب انجام پروژه متلب انجام پروژه های دانشجویی مجله اینترنتی دلنا ابزار وبلاگ حرفه ای
بستن تبلیغات [X]