مرجع ماشین آلات صنعت چوب

شما بااستفاده از این سایت می توانید به راحتی از آخرین اطلاعات در زمینه ماشین آلات صنعت چوب مطلع گردید

دستگاه پرس بدنه کابینت

معرفی و عملکرد دستگاه پرس بدنه کابینت

بعد ازبرش کاری و پرداخت میتوان برای مرحله مونتاژ بدنه کابین از این دستگاه برای پرس کردن و اتصال به یکدیگر استفاده کرد. از این دستگاهها بیشتر برای سازه های چوبی استفاده میشود. از این دستگاه انتظار میرود ابعاد کارگیری متناسب با محصولات را داشته باشد. همچنین این دستگاه باید دارای سازه مقاوم و متناسب با فشار ایجاد شده داشته باشد در این مورد میتوان به استانداردهای موجود برای دستگاههای پرس مراجعه کرد. همچنین سرعت عملکرد دستگاه و تأمین فشار در جهت مطلوب از مشخصه های اصلی این دستگاه است. سیستم تأمین فشار عمدتاً توسط موتور و دنده شانه‌ای تأمین میشود که در این صورت باید به کیفیت سنسورها، کنترل کننده و متعلقات انتقال نیرو توجه ویژه گردد.

دستگاه پرس بدنه کابینت (جمع کن اتوماتیک) هوماگ مدل MPH 450

MPH 450 یک دستگاه جمع کن بدنه کابینت است که از استانداردهای بالای شرکت هوماگ و CE برخوردار است. هوماگ مدل HPH 450 جهت ساخت کابینت هایی که از اتصالات دوبل چوبی بهره میبرند ایده‌آل است. این دستگاه دارای سطوح فشاری است که تعادل قطعه کار و انعطاف پذیری و خمیدگی آن را می‌تواند کنترل کند بهره می‌برد. شروع به کار این دستگاه تنها با یک دکمه استارت است و سرعت هریک از سطوح قابل کنترل سروو است. ریل های دستگاه از نوع لاینیر گاید (Linearguides) است. طول کارگیر ماشین 250 - 3000 میلی متر است و عمق کارگیر آن 250-900 میلیمتر است. ارتفاع کارگیر آن 150 الی 1400 میلی متر است. ارتفاع کار از سطح زمین 300 میلی متر و حداقل سرعت هرکدام از فکها 25 میلیمتر بر ثانیه و حداکثر سرعت آن 50 میلی متر بر ثانیه است. فشار پرس عمودی/ افقی بین 12 کیلو نیوتن 18 کیلو نیوتن خواهد بود. هوای فشرده مورد نیاز دستگاه 6 - 8 بار است. وزن دستگاه 2200 کیلوگرم است.

قیمت دستگاه:

قیمت این ماشین با توجه به نرخ ارز محاسبه می‌شود.

منبع: وودینر

[ بازدید : 327 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

[ چهارشنبه 8 آذر 1396 ] [ 8:31 ] [ نادری ]

[ ]

ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس دانلود تک آهنگ انجام پروژه متلب انجام پروژه متلب انجام پروژه های دانشجویی ابزار وبلاگ حرفه ای مجله اینترنتی دلنا
بستن تبلیغات [X]